Stekop logo
Stekop S.A. 2014
Ochrona domu, małego biznesu
 
 
Ochrona domu, małego biznesu
 

Właśnie wybudowałeś długo oczekiwany własny dom?
Często podróżujesz i pozostawiasz dobytek bez dozoru?
Masz dom letniskowy, gdzie bywasz tylko okresowo?

To tylko przykłady sytuacji gdy posiadanie systemu alarmowego połączonego z usługą monitoringu i interwencji pomoże Ci pozbyć się obaw przez opuszczeniem domu czy wyjazdem nad morze lub w góry.

Widoczny na zewnątrz budynku sygnalizator alarmu i/lub kamery umieszczone na posesji, obniżają prawdopodobieństwo spontanicznego włamania i kradzieży. Ten fakt ma potwierdzenie przy zawieraniu umów ubezpieczeniowych, gdy firmy ubezpieczające dają zniżki dla tych, którzy posiadają aktywne systemy alarmowe i korzystają z usług np. STEKOP. Także statystyki policyjne wykazują, że ilość włamań do domów i mieszkań zabezpieczonych czujkami, kamerami i systemami alarmowymi jest dużo mniejsza niż w przypadku, gdy posesja pozostaje bez dozoru.

Jak to działa?

W momencie wykrycia ruchu w obiekcie lub na posesji,  zainstalowany system alarmowy  wysyła do centrum monitorowania sygnał alarmu, co zostaje natychmiast odebrane przez pracujących 24 godziny na dobę pracowników. Pracownik centrum po weryfikacji alarmu, natychmiast wysyła na miejsce  najbliższy patrol weryfikacyjny. W zależności od rodzaju monitorowanych alarmów, mogą także zostać wezwane np. straż pożarna, policja, czy służby medyczne.

Patrol po dotarciu na miejsce ma za zadanie ujęcie sprawcy włamania lub kradzieży, przekazanie go w ręce policji, zabezpieczenie mienia i obiektu i nie dopuszczenie do aktów wandalizmu.

Pracownicy patroli interwencyjnych są stale szkoleni, mają możliwość użycia środków przymusu, są w stałym kontakcie z centrum monitorowania i mogą wezwać dodatkowe wsparcie.

System Dione, nowa centrala alarmowa umożliwiająca zdalne zarządzanie systemami alarmowymi.

http://www.ochronadione.pl

pliki do pobrania
galeria
film
 
 
[x]