Stekop logo
Stekop S.A. 2014
Aktualności
Promocja na nowoczesne nadajniki GSM/GPRS
 

Nadajnik GPRS NG1Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na nowoczesne nadajniki GSM/GPRS, dostępne w niezwykle atrakcyjnej cenie.
Aplikacja na smartfona

Nadajnik jest dostarczany w niewielkiej obudowie plastikowej, którą można umieścić luźno w obudowie centrali lub zamocować w dowolnym miejscu taśmą dwustronnie lepką. Obudowa z tworzywa sztucznego skutecznie ogranicza ryzyko przypadkowych zwarć z innymi obwodami elektrycznymi centrali. Po wyjęciu płytki nadajnika z obudowy można zamocować ją wewnątrz centrali przy pomocy 4-ch typowych zaczepów (kołków) montażowych – rozstaw otworów płytki nadajnika pasuje do typowych obudów central alarmowych. Długi kabel magnetycznej anteny GSM/GPRS pozwala na jej mocowanie w dowolnym miejscu.

Konfiguracja parametrów nadajnika może być dokonana lokalnie łączem RS232 za pomocą programu serwisowego, zdalnie przez operatora Centrum Monitorowania lub przez instalatora za pomocą smartfona. Aplikację serwisową na smartfona można pobrać ze sklepu Google Play. Zmiana konfiguracji urządzenia jest rejestrowana i transmitowana do centrum. Aplikacja na smartfona umożliwia wykonanie pełnego serwisu, łącznie z odczytem aktualnego stanu nadajnika oraz wszystkich zarejestrowanych przez Centrum Dozoru zdarzeń.

Więcej o nadajniku można poczytać na stronie Nadajnik alarmowy NG1.

<< Poprzednia Powrót do listy Następna >>
pliki do pobrania
 
nowoczesny nadajnik GPRS