Stekop logo
Stekop S.A. 2014
Instalacja systemów ochrony
 
 
Instalacja systemów ochrony
 

Specjalnością Działu Instalacji i Projektów jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań w zakresie systemów zabezpieczeń, instalacji teletechnicznych, instalacji elektroenergetycznych, automatyzacji budynków wraz z integracją wszystkich systemów.

Nasze usługi obejmują konsulting, projektowanie, budowę oraz obsługę konserwacyjną wykonanych systemów i instalacji. Ponadto dbając o pełną satysfakcję klientów oraz wysoką efektywność działania poszerzyliśmy naszą ofertę o profesjonalne usługi z zakresu robót o charakterze ogólnobudowlanym.

Nasze wieloletnie doświadczenie w realizacji usług na rzecz jednostek wojskowych, banków, dużych obiektów przemysłowych i handlowych, otwarte podejście do zadania, a także precyzjapodejmowanych decyzji zapewniają wykonanie inwestycji na najwyższym poziomie i zgodnie z planowanymi założeniami. Wykorzystując naszą wiedzę działamy profesjonalnie i kompleksowo, dostosowując się do potrzeb i indywidualnych wymagań inwestora.


Na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia doradzamy i pomagamy w wyborze najtrafniejszego rozwiązania, stosując najnowsze dostępne na rynku technologie w zależności od potrzeb i rodzaju inwestycji. Nie boimy się nowych wyzwań, chętnie podejmujemy się trudnych i niestandardowych zleceń. Pełne wsparcie i dialog z inwestorem jest źródłem wspólnego sukcesu i zadowolenia naszych Klientów.

pliki do pobrania
film
 
 
[x]