Stekop logo
Stekop S.A. 2014
Ochrona osiedli mieszkaniowych
 
 
Ochrona osiedli mieszkaniowych
 

Usługa polega na tym, że każdy z mieszkańców otrzymuje możliwość zadzwonienia do całodobowego centrum monitorowania na bezpłatny numer telefonu, który pozostaje do wyłacznej dyspozycji mieszkańców danego osiedla.

Dzwoniąc do centrum można zgłosić prośbę o interwencję w związku z zauważoną próbą dewastacji lub kradzieży, zachowaniem osób zagrażających poczuciu bezpieczeństwa mieszkańców. Po otrzymaniu telefonu na miejsce udają się grupy interwencyjne złożone z pracowników ochrony, których zadaniem jest zatrzymanie sprawców

Obecnie usługa realizowana jest na terenie kilku osiedli mieszkaniowych w Białymstoku. Po kilku miesiącach można zauwazyć radykalną zmianę w poczuciu bezpieczeństwa mieszkańców. Z miesiąca na miesiąc spada liczba wykonywanych interwencji - wystarczy, że na budynku umieszczona jest informacja o ochronie osiedla przez naszą firmę.

Dodatkowo proponujemy też okresowe patrolowanie najbardziej zagrożonych terenów osiedla.

Ta nowatorska usługa była wielokrotnie opisywana w telewizji, prasie, a wszyscy nasi klienci korzystający z tej usługi zgodnie twierdzą, że wprowadzenie tego typu ochrony znacznie wpłynęło na poziom bezpieczeńswa i zmniejszyło dewastację budynków, i urzadzeń należących do zasobów spółdzielni. Poważnym atutem tej formy ochrony jest niższy koszt w porównaniu ze stacjonarną ochroną fizyczną.

pliki do pobrania
galeria
film
 
 
[x]