baner
ico

Ochrona


Ochrona mienia – Gdańsk

Jeśli poszukują Państwo specjalistów z zakresu ochrony mienia, serdecznie zapraszamy. Działamy w Gdańsku, ale też innych miastach Pomorza. Usługi, które oferujemy, to z jednej strony bezpośredni dozór fizyczny, z drugiej zaś działania w oparciu o nowoczesne technologie, takie jak systemy alarmowe oraz najwyższej skuteczności monitoring wizyjny. Zajmujemy się ochroną mienia prywatnego, ale otaczamy opieką również majątek publiczny oraz mienie należące do firm.

Warto podkreślić, że ochrona mienia to nie tylko działania stacjonarne, takie jak opieka nad obiektami użyteczności publicznej, domami lub sklepami, ale też usługi konwojowe. Zajmujemy się konwojowaniem wartości pieniężnych, choć mogą liczyć na nas Państwo również w sytuacjach, gdy trzeba bezpiecznie przewieźć cenne przedmioty, takie jak eksponaty muzealne, biżuteria lub działa sztuki.

Na marginesie należy dodać, że obsługujemy nie tylko Gdańsk i okolice, ale ochroną mienia zajmujemy się również w Poznaniu, a także innych regionach Polski, by wspomnieć Mazowsze, województwo łódzki i świętokrzyskie, Dolny Śląsk oraz Podlasie. Nasi specjaliści nie tylko zapewniają bezpośrednią ochronę, ale służą też szerokim doradztwem oraz cennymi wskazówkami we wspomnianym zakresie.

Kontakt w sprawie usług ochrony osób i mienia w Gdańsku:
85 748 90 21
695 051 299