Przejdź do produktów

Jak zadbać o teren wokół biura?

Nie tylko zadbane i czyste biuro jest ważne, ale również sam teren wokół biura. Zarośnięty chwastami, brudny chodnik i parking czy zaniedbana roślinność przy wejściu do firmy oszpeca przestrzeń i budynek oraz wpływa negatywnie na wizerunek firmy. Oczywiście nie sama estetyka terenu wokół firmy jest ważna. Dużo ważniejsze jest przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowników parkingu i chodnika, a także wygoda. Przestrzeń wokół budynku, w którym znajduje się firma, powinna być zawsze zadbana.

Zadbaj o czystość kostki brukowej przed Twoim biurem!

Przed Twoim biurem znajduje się kostka brukowa, która jest bardzo brudna? A może są na niej plamy od oleju samochodowego, mech, chwasty lub osad wapienny? Najlepszym czasem na czyszczenie kostki jest wiosna. O tej porze roku wymaga ona odświeżenia po jesieni i zimie. Gnijące liście zimą powodują przebarwienia na kostce, natomiast sól, którą posypywane są zimą drogi, niszczy beton. Należy także regularnie zamiatać kostkę i wyrywać z jej szczelin chwasty.

Wszelkie zabrudzenia możesz usunąć za pomocą myjki ciśnieniowej. Jeżeli nie masz profesjonalnego sprzętu lub chcesz pozbyć się trudniejszych zabrudzeń, warto zlecić odświeżenie kostki brukowej profesjonalnej firmie, np. firmie sprzątającej z Białegostoku, która wyposażona jest w specjalistyczny sprzęt i środki czystości.

Pięknie utrzymana zieleń przy biurze wpływa na postrzeganie firmy na zewnątrz!

Zadbane tereny zielone wokół budynku firmowego cieszą oko nie tylko samych pracowników firmy, ale również klientów i osób mijających budynek firmowy. Estetyczna przestrzeń pozytywnie wpływa na wygląd całej okolicy. W sezonie wiosenno-letnim trawnik, byliny i krzewy muszą być podlewane, a trawa często strzyżona. Krzewy warto estetyczne przycinać. W najbliższym otoczeniu nie powinno być także śmieci. Dobrze też usuwać zgniłe liście, które źle wpływają na wygląd betonu.