baner

Ochrona mienia – Łódź


Ochrona mienia – Łódź

Oferujemy usługi z zakresu ochrony mienia. Działamy w Łodzi oraz innych miastach centralnej Polski. Nasze działania oparte są na wieloletnim doświadczeniu, doskonałej znajomości branży, świetnych kwalifikacjach kadry, ale też wsparciu najnowocześniejszych technologii. W codziennej pracy wspomagają nas systemy alarmowe oraz niezwykle sprawne i czułe instalacje monitoringu wizyjnego.

Ochrona mienia to z jednej strony opieka nad majątkiem w miejscu jego zdeponowania, a zatem ochrona domów, obiektów użyteczności publicznej, fabryk, hal magazynowych, portów lotniczych, jednostek wojskowych, czy centrów logistycznych. Z drugiej jednak – to konwojowanie wartości pieniężnych oraz innych cennych przedmiotów, takich jak biżuteria, antyki oraz dział sztuki, przewożone na przykład na zlecenie muzeów oraz galerii.

Dodajmy tylko, że wspomniane wyżej usługi świadczymy w Łodzi oraz okolicach, ale ochroną mienia zajmujemy się również w Warszawie, a także innych miejscowościach Mazowsza. Jesteśmy do Państwa dyspozycji także w innych regionach Polski – na Dolnym Śląsku, w Wielkopolsce, na Pomorzu oraz w województwie świętokrzyskim i podlaskim.

Kontakt w sprawie usług ochrony osób i mienia w Łodzi:
85 748 90 21
695 051 299