baner
ico

Ochrona


Agencja ochrony – Wrocław, Białystok

Jesteśmy doświadczoną agencją ochrony. W codziennej pracy wspomagają nas nie tylko doskonałe kwalifikacje naszych pracowników, ale też świetnie wyposażone zaplecze techniczne. Lata, które spędziliśmy w branży, pozwoliły na poznanie specyfiki rynku oraz wymagań klientów. To również czas, który zaowocował skutecznymi procedurami, dzięki którym sprawnie chronimy ludzi, mienie oraz obiekty. Jako renomowana agencja ochrony kładziemy równy nacisk na doskonałe wyszkolenie naszych pracowników oraz dobór najnowocześniejszych technologii, dzięki którym nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie.

Sercem naszej agencji jest doskonale zorganizowane Ogólnopolskie Centrum Monitorowania. Dzięki rozwiązaniom technicznym na najwyższym poziomie możemy zapewnić skuteczny monitoring obiektów w Warszawie, ale działamy też w innych regionach naszego kraju. Z naszego wsparcia i pomocy mogą skorzystać Państwo nie tylko na Mazowszu, ale też Podlasiu oraz Dolnym Śląsku. Jeśli poszukują Państwo agencji ochrony w Białymstoku lub Wrocławiu, serdecznie zapraszamy!

Doświadczona agencja ochrony we Wrocławiu

Chronimy obiekty użyteczności publicznej, takie jak biura, banki, centra handlowe i sklepy. Służymy pomocą w ochronie portów lotniczych, atrakcji turystycznych, muzeów oraz galerii sztuki. To jednak nie wszystko. Chronimy zakłady przemysłowe, centra logistyczne oraz obiekty przemysłowe we Wrocławiu. Agencja ochrony STEKOP S.A. zapewnia również bezpieczeństwo w obrębie szkół, uniwersytetów, osiedli mieszkaniowych, ale też domów prywatnych.

Usługi profesjonalnej agencji ochrony w Białymstoku i we Wrocławiu

W siedzibach naszej agencji ochrony w Białymstoku i we Wrocławiu stawiamy na profesjonalizm oraz rozwój. Właśnie dlatego regularnie wysyłamy naszych pracowników na kursy i szkolenia – dzięki nim jesteśmy w stanie poszerzać swoją ofertę, która staje się coraz bardziej kompleksowa. Stałe podnoszenie kwalifikacji jest gwarancją spokojnego snu naszych klientów. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, dokładnie wsłuchując się w oczekiwania zleceniodawców, co umożliwia nam opracowanie szczegółowego planu działania, z dbałością o wszelkie szczegóły bezpieczeństwa.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Białymstoku lub we Wrocławiu, chętnie przedstawimy Państwu szczegółową ofertę i omówimy zakres współpracy!