baner
ico

Ochrona


Agencja ochrony – Wrocław, Białystok

Jesteśmy doświadczoną agencją ochrony. W codziennej pracy wspomagają nas nie tylko doskonałe kwalifikacje naszych pracowników, ale też świetnie wyposażone zaplecze techniczne. Lata, które spędziliśmy w branży, pozwoliły nam poznać specyfikę rynku oraz wymagania naszych klientów. To również czas, który zaowocował skutecznymi procedurami, dzięki którym sprawnie chronimy ludzi, mienie oraz obiekty. Jako renomowana agencja ochrony kładziemy równy nacisk na doskonałe wyszkolenie naszych pracowników oraz dobór najnowocześniejszych technologii, dzięki którym mogą czuć się Państwo bezpiecznie.

Chronimy obiekty użyteczności publicznej, takie jak biura, banki, centra handlowe i sklepy. Służymy pomocą w ochronie portów lotniczych, atrakcji turystycznych, muzeów oraz galerii sztuki. To jednak nie wszystko. Chronimy zakłady przemysłowe, centra logistyczne oraz obiekty przemysłowe. Nasza agencja ochrony zapewnia też bezpieczeństwo w obrębie szkół, uniwersytetów, osiedli mieszkaniowych, ale też domów prywatnych.

Sercem naszej agencji jest doskonale zorganizowane Ogólnopolskie Centrum Monitorowania. Dzięki rozwiązaniom technicznym na najwyższym poziomie możemy zapewnić skuteczny monitoring obiektów w Warszawie, ale działamy też w innych regionach naszego kraju. Z naszego wsparcia i pomocy mogą skorzystać Państwo nie tylko na Mazowszu, ale też Podlasiu oraz Dolnym Śląsku. Jeśli poszukują Państwo agencji ochrony w Białymstoku lub Wrocławiu, serdecznie zapraszamy!