baner
ico

Sprzątanie


Wybrane usługi specjalistyczne

Alpinistyczne mycie okien i elewacji

W ramach usług alpinistycznego mycia okien i elewacji wykonujemy czynności, których z uwagi na wykorzystywane  techniki i wymagania BHP nie mogą wykonać pracownicy realizujący codzienną usługę sprzątania na obsługiwanym obiekcie. Usługa alpinistycznego mycia okien i elewacji wykonywana jest przeważnie w okresie od wcześniej wiosny do późnej jesieni zgodnie z wymaganą przez klienta częstotliwością

Alpinistyczne mycie elewacji 500x333 Alpinistyczne mycie okien 500x333

Pranie wykładzin

Usługa prania wykładzin to usługa specjalistyczna ciesząca się największą popularnością wśród Naszych klientów. Wykonanie usługi poprzedzają prace pomocnicze polegające na wyniesieniu przez Naszych pracowników mebli i wyposażenia znajdujących się w pomieszczeniu, w którym ma zostać wykonana usługa. W zakres usługi wchodzi zarówno pranie jak i pielęgnacja wykładziny. Technikę wykonania usługi dobieramy do rodzaju wykładziny dywanowej a w celu uzyskania najlepszego efektu usługę wykonujemy poza godzinami pracy klienta. Cykliczne wykonywanie usługi prania wykładzin wydłuża okres ich użytkowania poprawiając jednocześnie komfort pracy w pomieszczeniach.

Pranie wykladzin 500x425 Profesjonalne pranie wykladzin 500x300

 

Polimeryzacja podłóg

Usługa polimeryzacji podłóg to kolejna usługa ciesząca się ogromną popularnością wśród Naszych klientów. Przed przystąpieniem do jej wykonania Nasz zespół ocenia stan podłogi aby właściwie dobrać technikę pracy. Pierwszym etapem wykonania usługi jest usunięcie starych powłok polimeru tzw. stripowanie.  Drugim etapem wykonania usługi jest pokrycie podłogi środkiem do polimeryzacji ilością warstw zgodną z oczekiwanym efektem. Do korzyści wynikających z wykonania usługi zaliczamy: zwiększenie estetyki obiektu, wydłużenie żywotności polimeryzowanej powierzchni, ułatwienie pracy codziennego serwisu sprzątającego.

Polimeryzacja podlog 375x500 Profesjonalna polimeryzacja podlog 500x333