baner
ico

Ochrona


Ochrona mienia – Wrocław

Świadczymy usługę ochrony mienia. Zasięgiem oddziaływania obejmujemy również Wrocław oraz inne miasta Dolnego Śląska. Aby zapewnić naszym klientom maksimum bezpieczeństwa, stawiamy na doświadczonych i szeroko wykwalifikowanych pracowników ochrony. Warto jednak dodać, że to zaledwie jeden z aspektów naszej skuteczności. Drugim, równie istotnym czynnikiem, który wpływa na jakość naszych usług, jest wsparcie w postaci najnowocześniejszej techniki. Na każdym kroku staramy się sięgać po technologie, które ułatwiają nie tylko dozór, jak systemy monitoringu oraz instalacje alarmowe, ale sprawiają też, że ewentualne interwencje są szybsze oraz bardziej skuteczne.

Usługę ochrony mienia oferujemy zarówno osobom fizycznym, jak i prawnym. Obsługujemy firmy, ale też jednostki administracji publicznej. Nasi pracownicy chronią jednostki wojskowe, porty lotnicze, centra handlowe, magazyny, hale produkcyjne i centra dystrybucyjne. Ochroną mienia obejmujemy też szkoły, przedszkola oraz wyższe uczelnie. To jednak nie wszystko. Mamy bowiem świadomość, że sprawna i profesjonalna ochrona przyda się również w urzędzie, muzeum, galerii sztuki, czy innych obiektach kulturalnych.

Warto dodać, że jesteśmy obecni nie tylko we Wrocławiu i jego okolicy. Usługi z zakresu ochrony mienia świadczymy praktycznie w całej Polsce, od Pomorza, przez Mazowsze i Łódzkie, aż po województwo świętokrzyskie. Jesteśmy też w Wielkopolsce oraz na Mazurach Warmii i Podlasiu.