baner

Ochrona mienia – Poznań


Ochrona mienia – Poznań

Realizujemy usługi z zakresu ochrony mienia. Działamy również w Poznaniu oraz innych miastach Wielkopolski. Ochrona mienia to złożone zagadnienie, które z jednej strony sprowadza się do fizycznej opieki połączonej z gotowością do interwencji, z drugiej zaś z wnikliwą obserwacją, w której trudne do przecenienia są zdobycze najnowszej techniki. W naszej codziennej pracy korzystamy więc nie tylko z doświadczenia i kwalifikacji ludzi, którzy doskonale znają tę branżę, ale też ze wsparcia najnowocześniejszych technologii, co znajduje odzwierciedlenie w niezawodnych systemach monitoringu oraz instalacjach alarmowych z najwyższej półki.

Warto dodać, że ochrona mienia to również wsparcie w postaci organizacji i zabezpieczenia konwojów. W tej kwestii również pozostajemy do Państwa dyspozycji. Pomagamy przewozić wartości pieniężne, ale też drogocenne przedmioty, takie jak antyki, dzieła sztuki oraz biżuteria. Działamy na zlecenie osób prywatnych, obejmując ochroną mienia domy oraz osiedla mieszkaniowe, ale wspieramy też przedsiębiorców oraz jednostki administracji publicznej. Chronimy zakłady produkcyjne, strefy magazynowe, centra logistyczne, jednostki wojskowe, porty lotnicze oraz centra handlowe. Zajmujemy się również ochroną mienia na terenie szkół, uczelni wyższych, muzeów oraz galerii sztuki. Działamy nie tylko w Poznaniu, ale też w innych polskich miastach.

Kontakt w sprawie usług ochrony osób i mienia w Poznaniu:
85 748 90 21
695 051 299

Agencja ochrony – Poznań

Nasza agencja ochrony oferuje swoje usługi także mieszkańcom Poznania. Wykwalifikowani pracownicy posiadają koncesje pozwalające m.in. na ochronę ludzi, mienia i obiektów. Dlatego jeżeli z jakichś powodów obawiają się Państwo o bezpieczeństwo, zdrowie lub życie swoje i najbliższych, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Korzystamy ze zoptymalizowanych rozwiązań, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Oferujemy dedykowane usługi, które oparte są na eksperckiej wiedzy branżowej i wieloletnim doświadczeniu. Proponujemy zarówno pasywne, jak i aktywne metody ochrony w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, ale i poczucia komfortu klienta. Podstawą rozpoczęcia każdej współpracy jest wnikliwy wywiad, na podstawie którego możemy dobrać odpowiednie środki i liczbę ochroniarzy, tak by w jak najmniejszym stopniu ingerować w życie codzienne zleceniodawcy.