baner

Monitoring


Wizyjny monitoring alarmowy – Gdańsk, Wrocław

Pośród usług, które przygotowaliśmy, znajdą Państwo również wizyjny monitoring alarmowy. To połączenie skuteczności tradycyjnych instalacji alarmowych z systemem podglądu. Usługa polega na integracji systemu alarmowego z systemem kamer.
W przypadku wzbudzenia alarmu kamera pokazuje pracownikowi Centrum Monitorowania obszar w którym dokonano naruszenia strefy.
Rozwiązanie pozwala na szybką weryfikację alarmów bez konieczności dojazdu grupy interwencyjnej.

Wizyjny monitoring alarmowy zapewnia większą skuteczność podejmowanych interwencji, która możliwa jest przez dobranie środków adekwatnych do zastanej sytuacji. Wspomniane systemy sprawdzają się praktycznie w każdych warunkach. Monitoring wizyjny to doskonałe zabezpieczenie obiektu użyteczności publicznej, takiego jak urząd, centrum handlowe, dworzec, czy port lotniczy. Instalacje monitorujące sprawdzają się również w halach magazynowych i produkcyjnych, centrach dystrybucji, szkołach, przedszkolach, uczelniach, czy obiektach kulturalnych, takich jak muzea i galerie sztuki.

Usługę instalacji monitoringu wizyjnego oferujemy w Gdańsku i Wrocławiu, ale oprócz Pomorza i Dolnego Śląska jesteśmy obecni również w innych regionach naszego kraju.