baner

Monitoring


MOBILNA WIEŻA MONITORUJĄCA

Jak obniżyć koszty ochrony?

Mobilna wieża monitorująca to idealne rozwiązanie do ochrony placów budów, farm fotowoltaicznych, innych otwartych przestrzeni.

Wieża monitorująca zaopatrzona jest w wysuwany maszt z kamerami o wysokości aż do 7 metrów. Zastosowane w wieżach kamery z inteligentną analityką obrazu potrafią wykryć człowieka i pojazdy z bardzo dużą skutecznością. Dzięki temu nie powodują fałszywych alarmów.

Obrotowa kamera PTZ z dużym zoomem pozwala obserwować teren w znacznej odległości od wieży. Dzięki nocnemu doświetleniu na podczerwień, zdolnemu do pracy nawet w zupełnej ciemności, możemy objąć zasięgiem znaczny obszar dookoła wieży. Dodatkowo, detektory ruchu śledzą obszar w promieniu 360° i w przypadku wykrycia ruchu, kamera obrotowa wykonuje najazd na miejsce, w którym go zarejestrowano i zapisuje całe zdarzenie.

Skuteczny alarm

Po wygenerowaniu sygnału alarmowego z wieży następuje zdalna weryfikacja przez Centrum Monitorowania, a w razie potrzeby wysłanie patrolu interwencyjnego.

Szybki, prosty montaż

Wieżę monitoringu uruchamiamy bardzo szybko, a transport urządzenia jest prosty. Transport odbywa się autem z wykorzystaniem dedykowanej przyczepki.
Doskonale się sprawdza w przypadku budowy. Kiedy po zakończeniu pewnego etapu inwestycji możemy ją przenieść w inne miejsce.
Wieża odporna jest na zmienne czynniki atmosferyczne, mocna, stabilna. Zasilają ją panele solarne o mocy nawet do 1000W (1kW).

 

monitoring mobilny STEKOP SAmonitoring mobilnywieża monitorująca

 


Dział handlowy:

+48 695 050 137